< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
   

Pašvaldība tradicionāli gādā Ziemassvētku paciņas

Pašvaldība tradicionāli gādā Ziemassvētku paciņas

2023-12-13, 13.52

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, Ventspils novada pašvaldība, tāpat kā katru gadu, ir parūpējusies par to, lai bērni saņemtu saldumu paciņas. Ziemassvētku paciņas pienākas pilnīgi visiem zēniem un meitenēm, kuri mācās novada skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī pašiem mazākajiem – kuriem ir jābūt deklarētiem Ventspils novadā un kuri vēl neapmeklē bērnudārzu.

Paciņu saņemšanu skolēniem un pirmsskolas vecuma bērniem organizē skolas un pirmsskolas izglītības iestādes, savukārt paši mazākie novadnieki tās saņems no pagastu pārvaldēm. Ventspils novadā sagādātas 1710 svētku saldumu paciņas, vienas vērtība ir 5,70 eiro (bez PVN).

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm