< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)

TĀRGALES PAMATSKOLA

Direktore – Ilze Judzika

E-pasts: [email protected]

Adrese: “Tārgales skola”, Tārgale, Tārgales pagasts, Ventspils novads, LV-3621

Tārgales pamatskola ir Ventspils novada domes dibināta izglītības iestāde pirmsskolas un vispārējās pamatizglītības programmu īstenošanai.

Misija: skola, kas attīsta izglītojamo spējas drošā, uz attīstību vērstā vidē, sniedzot atbalstu katra individuālai izaugsmei.

Vīzija par izglītojamo: radošs, zinātkārs, mērķtiecīgs un atbildīgs bērns atbalstošā skolas vidē.

Vērtības: cieņa, atbildība, radošums.

Skolā īstenojamās izglītības programmas

Skola piedāvā un var īstenot šādas izglītības programmas:

• Pamatizglītības programmu 21011111;
  • Pirmsskolas izglītības programmu 01011111;
  • Speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar mācīšanās traucējumiem 21015611;
  • Speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem 21015911;
  • Speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar garīgās veselības traucējumiem 21015711.

Interešu izglītības pulciņi:

• Ansamblis (1.-3. kl.);
  • Ansamblis (4.-6. kl.);
  • Tautas deju kolektīvs “Dore” (1.-4. kl.);
  • Tautas deju kolektīvs “Dore” (5.-9. kl.);
  • Kokapstrādes pulciņš (4.-9. kl.);
  • Drāma (4.-9. kl.);
  • Handbols (1.-2. kl. zēni);
  • Handbols (2.-5. kl. meitenes);
  • Handbols (3.-4. kl. zēni);
  • Handbols (5.-6. kl. zēni).

Projekti

• Skola ir “Junior Achievement-Young Enterprise Latvija” dalībskola. Skolēni dibina skolēnu mācību uzņēmumus.
  • ESF projekts “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (8.3.2.2/16/I/001).
  • ESF projekts Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”.
  • Kultūrizglītības programma “Latvijas skolas soma”.
  • Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” ietvaros tiek realizēta pedagogu tālākizglītība un skolēnu sadarbība ar vienaudžiem no citām valstīm.
  • Sociālais projekts “Neklusē!” pret mobingu skolās.
  • Programma “Piens un augļi skolai”.

Apstiprināt izvēlētās